Beautiful family driving in the car during winter season. They are surrounded by snow. [url=http://www.istockphoto.com/search/lightbox/9786778][img]http://img143.imageshack.us/img143/364/familyyv.jpg[/img][/url] [url=http://www.istockphoto.com/search/lightbox/9786682][img]http://img638.imageshack.us/img638/2697/children5.jpg[/img][/url]

1. Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) – подія, що сталася під час руху застрахованого транспортного засобу або зіткнення з іншим транспортним засобом під час нерухомого стану застрахованого транспортного засобу.

2. Стихійні лиха (землетрус; осідання ґрунту, зсув; обвал, каменепад; сель, лавина; град, злива, буря, шторм, ураган, вихор, смерч; паводок, повінь, підтоплення, затоплення; удар блискавки); напад тварин; самовільне падіння предметів на застрахований транспортний засіб; вибух, пожежа, за виключенням підпалу.
3. Протиправні дії третіх осіб (не пов’язані з незаконним заволодінням застрахованим транспортним засобом) у вигляді умисних чи необережних дій та/або незаконне заволодіння частинами, деталями, приладами, додатковим обладнанням застрахованого транспортного засобу шляхом крадіжки, грабежу, розбою.
4. Незаконне заволодіння застрахованим транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу чи розбою.

Страхова сума встановлюється в межах дійсної вартості транспортного засобу на день укладання договору страхування.

Розмір страхового платежу залежить від страхової суми (вартості транспортного засобу) та інших факторів.

Можемо запропонувати укладання договорів страхування на таких умовах:
– без франшизи у разі пошкоджень транспортного засобу;
– без обмеження кількості водіїв;
– без обмеження умов нічного зберігання.

Можлива сплата страхового платежу частинами.

У разі настання страхового випадку додатково відшкодовуються:
– витрати, здійснені Страхувальником на проведення експертного чи автотоварознавчого дослідження пошкоджень ТЗ, якщо це було погоджено з Страховиком;
– витрати: на евакуацію ТЗ від місця настання страхового випадку; проїзд з місця настання страхового випадку до місця проживання або медичне транспортування до найближчого медичного закладу; витрати на проживання водія після настання страхового випадку в місці іншому, ніж місце постійного проживання; витрати на зберігання ТЗ до дати його огляду Страховиком.

У разі настання страхового випадку можна звернутись до представника Страховика – спеціалізованої організації з врегулювання страхових випадків на транспорті, яка цілодобово:
– надає інформаційно-консультаційні послуги;
– може здійснити виклик екстрених служб;
– забезпечує виїзд аварійного комісара на місце пригоди, здійснення огляду ТЗ та ін.