Київ. 1 березня. Інтерфакс-Україна. 🇺🇦
Асоціація “Страховий бізнес”, Ліга страхових організацій України, Національна асоціація страховиків України, Харківський Союз страховиків та Федерація страхових посередників України попросили закордонних колег вжити заходів для запобігання країні-агресору продовжувати війну в Україні.
Згідно з їх зверненням, відправленим до Європейської федерації страхування та перестрахування – Insurance Europe, українські асоціації закликають незалежно від санкцій, прийнятих на державному рівні, незалежно від санкцій, введених на державному рівні, не страхувати та не перестраховувати жодних ризиків російських страхових компаній, ризиків з походженням з Російської Федерації або щодо інтересів будь-яких резидентів Російської Федерації або походження з території Російської Федерації. Ризики від російських страховиків та з території Росії повинні бути оголошені токсичними.
Також пропонується не інвестувати в російські страхові компанії та у будь-якій формі не надавати їм фінансові гарантії або додатковий капітал. Асоціації наполягають на блокуванні коштів російських страховиків та перестраховиків, не проводження будь-які перестрахувальні виплат, повернення платежів тощо для Російської Федерації, щоб не надавати крані-агресору будь-яких додаткових фінансових ресурсів.
Зупинити діяльність своїх власних дочірніх компаній або брокерських компаній, а також їх представництв в Росії. Крім того, пропонується виключити російських страховиків з будь-якої інформаційної підтримки, участі у конференціях, семінарах та навчанні.
“Будь ласка, перенесення нашого звернення до всіх членів вашої асоціації для подальшої передачі всіх страхових, перестрахувальних та брокерських організацій. Опір українського народу, підтримка практично всього світу не дасть змоги російській владі досягти своєї злочинної мети! Ми вдячні світові за кожен крок з військової, дипломатичної та економічної допомоги народу України у нашій боротьбі за спільні цінності свободи, миру та демократії. Ми всі – разом – переможемо новий фашизм!” – відзначається в повідомленні.