ГермесТільки недавно пройшов чемпіонат Київської області з ММА, в якому взяли участь діти, юнаки та юніори, як уже наближаються нові змагання, в яких обов’язково візьмуть участь спортсмени Спортивного Клубу «Гермес». Мова про Чемпіонат міста Києва з бойового самбо серед юніорів та чоловіків.

Цей чемпіонат буде проходити з 31 березня по 1 квітня за адресою: місто Київ, вул. Бориспільська, 8, СК «Восход».

За регламентом, до змагань допускаються спортсмени з 2002 року народження і більш дорослі, які займаються в Київських секціях і клубах бойовим самбо, а також будь-яким з видів єдиноборств, визнаних офіційними видами спорту, і мають досвід участі в змаганнях з бойового самбо.

Заявитися в вікову категорію «Чоловіки» може учасник 2000 року народження, якщо на момент проведення змагань йому вже виповнилося 18-ть років або він володіє спортивним званням або спортивним розрядом КМСУ з бойового самбо. У «Юніори» може заявитися учасник 2002 року народження, якщо він вже був призером на чемпіонаті Києва або України у віковій категорії «Юнаки старшого віку».

В суботу 31 березня, з 10:00 до 12:00, буде проходити основне зважування учасників змагань в СК «Гермес», який знаходиться за адресою: Дмитрівська, 33.

Ті з учасників, хто не потрапить на основне зважування, зможе зважитися в цей же день з 19:00 по 20:30 за місцем проведення змагань, тобто за адресою: вул. Бориспільська 8, СК «Восход».

Страховим партнером Спортивного Клубу «Гермес» є Страхова компанія «Інтер-Плюс»!