Міжнародний договір страхування СК «Інтер-Плюс» гарантує туристу при настанні раптового захворювання або нещасного випадку за кордоном надання невідкладної медичної допомоги та/або оплату даних витрат після повернення в країну постійного проживання.

Останнім часом багато запитань, чи покривають програми страхування при подорожах за кордон витрати на лікування COVID-19.

Враховуючи ситуацію, яка склалась в світі через поширення COVID-19 та у зв’язку з оголошенням ВООЗ 11.03.2020 року пандемії, повідомляємо, що ПрАТ «СК «ІНТЕР-ПЛЮС» несе і продовжує повною мірою нести всі свої зобов’язання за укладеними міжнародними страховими договорами подорожуючих.

СК «ІНТЕР-ПЛЮС» оберігає спокій своїх клієнтів і тому заради зручності та захисту їх інтересів вжило ряд заходів:

1. Страхова компанія продовжує покривати медичні витрати Застрахованих осіб у випадку їх захворювання на COVID-19. Але компанія залишає за собою право переглянути таке рішення з врахуванням обставин конкретної справи та ситуації, що буде складатися в світі, в зв’язку з розповсюдженням цього захворювання.

2. Якщо за договором страховий захист закінчився, але Застрахована особа продовжує перебувати у країні відпочинку (роботи) та не має можливості повернутись в країну постійного проживання, СК «ІНТЕР-ПЛЮС» надає можливість Застрахованій особі придбати додатковий поліс, за умови відсутності до моменту звернення подій, які мають ознаки страхового випадку (захворювання, нещасний випадок, тощо).

3. Як виняток, на період дії обмежувальних карантинних заходів, «СК «ІНТЕР-ПЛЮС» надає можливість оформлення полісів для осіб, які до цього не були застраховані в СК «ІНТЕР-ПЛЮС» і перебувають  за кордоном, за умови відсутності подій, які мають ознаки страхового випадку (захворювання, травми, тощо) на дату укладення договору страхування.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі встановлення у подальшому, що на момент укладення нового договору (як це зазначено у п.3) чи на момент подовження дії існуючого договору (як це зазначено у п.2) із застрахованою особою відбулась подія, що має ознаки страхового випадку, такий договір буде вважатись недійсним і всі випадки, які відбудуться не будуть визнані страховими.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З побажаннями здоров’я, колектив ПрАТ «СК «ІНТЕР-ПЛЮС»

туристичне страхування_COVID19