ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПЛЮС» 10 грудня 2021 року провело конкурс з метою вибору на конкурсних засадах суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності.

До Товариства надійшли три конкурсні пропозиції від суб’єктів аудиторської діяльності:
– ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ “АУДИТОРСЬКА ФІРМА “ОЛЕСЯ”
– ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АУДИТОРСЬКА ФІРМА “ІМОНА-АУДИТ”
– ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ “ДІВАЙС-ГРУП”.

Конкурсних пропозицій від інших суб’єктів аудиторської діяльності до Товариства не надходило.

Наглядова рада оцінила всі конкурсні пропозиції, які надійшли до Товариства, критеріями відбору. Зокрема, до уваги було взято результати контролю якості послуг, що надаються вищезазначеними аудиторськими фірмами, а також їх тарифну політику при визначенні вартості послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності. Зазначені аудиторські фірми відповідають вимогам частини третьої ст. 29 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». Всі три аудиторські фірми включені до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності в Розділ «СУБ’ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО СТАНОВЛЯТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС».

Найбільш прийнятною, у тому числі й з питання вартості послуг, що надаватимуться аудиторською фірмою, виявилась конкурсна пропозиція ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ОЛЕСЯ».

ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ОЛЕСЯ» має необхідний пакет дозвільної документації на здійснення всього спектру аудиторських, бухгалтерських і супутніх послуг, а також висококваліфікованих та досвідчених аудиторів.

Враховуючи вищенаведене, а також найбільш прийнятну тарифну політику при визначенні вартості послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності, Наглядова рада Товариства дійшла висновку, що ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ОЛЕСЯ» відповідає вимогам та критеріям до суб’єктів аудиторської діяльності для участі у Конкурсі, що вказані в конкурсній документації, та може бути призначена для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «ІНТЕР-ПЛЮС».