Страховий клуб_Олена Чупиркіна

Журнал “Страховий клуб”

Страхова компанія «Інтер-Плюс» вже 16 років оберігає спокій клієнтів. Двадцять вісім ліцензій на здійснення страхування у добровільній та обов’язковій формах надають можливість пропонувати різносторонній захист.

Голова Наглядової Ради СК «Інтер-Плюс» Олександр Іваненко, визнаючи основну стратегічну мету компанії на період діяльності з 2016 до 2021, зазначив: «Ми плануємо поступовий розвиток, збираємось зайняти своє місце на ринку постачальників фінансових послуг, а саме надавати надійний страховий захист клієнтам корпоративного сегменту та малого, середнього бізнесу за усіма страховими продуктами в рамках наявних ліцензій. Ми проаналізували діючий ринок і не маємо наміру входити до МТСБУ, бо саме через помилки на ринку обов’язкового страхування відповідальності автовласників завершило свою діяльність багато невеликих страховиків». Наша компанія поступово і впевнено демонструє стабільну роботу та позитивну динаміку основних економічних показників. Все більше страхових агентів рекомендують своїм клієнтам саме «Інтер-Плюс», для них важлива надійність та позитивна ділова репутація».

З 2017 року компанія суттєво оновилася, основні бізнес-процеси стали клієнторієнтованими, платоспроможність підкріплена якісними активами. Почали активно здійснюватися продажі за особистими видами страхування. Олена Чупиркіна, яка очолила «Інтер-Плюс» восени 2017 року та має двадцятирічний досвід роботи у страхуванні, вважає: «Місія компанії полягає не тільки в отриманні прибутку, а й в якісному та своєчасному виконанні зобов’язань. Страхування ВЗК та ДМС – це є турбота про здоров’я людей, а ціннішого за здоров’я та життя людини нічого немає». Конкурентною перевагою в особистих видах страхування спеціалісти компанії вважають, перш за все,  якісне обслуговування – і на етапі оформлення договору страхування, і під час виплати страхового відшкодування.

Більшість туристичних страхових полісів реалізується через партнерів – туроператорів та туристичних агентів, які співпрацюють з компанією по всій території України. Обслуговування за кордоном супроводжують міжнародні асистанські компанії – Савітар Груп та Нова Асистанс. Все більше туристів звертаються до СК «Інтер-Плюс» самостійно. Здійснення безвізових подорожей підвищило попит на цей вид страхування та усвідомленість в необхідності цього договору при виїзді за кордон. Страхові поліси компанії можливо придбати в офісі, через онлайн-продажі на нашому сайті та на сайтах партнерів. Компанія має сучасний продукт в страхуванні спортсменів, співпрацює із багатьма спортивними федераціями, підтримує цікаві спортивні заходи. Такі, наприклад, як щорічний Legion Run, GCFC MMA, EQUITY Ukraine Wake Open та інші.

В автострахуванні компанія зробила акцент на преміум-сегменті. Власники дорогих автомобілів прагнуть отримати послуги найвищої якості, тому VIP програма КАСКО передбачає, що оператор гарячої лінії може викликати не тільки поліцію чи службу порятунку, а й евакуатор та інші служби, знайти необхідну клієнту інформацію; цілодобово, за необхідності, надаються послуги з заміни колеса, підзарядки акумулятора, аварійного відкриття дверей та багато інших. Мало хто з страховиків у своїх програмах автострахування має таку складову всебічної асистанської підтримки.  Безкоштовна для клієнтів КАСКО картка допомоги в дорозі «ІНТЕРПЛЮС assistance» надає можливість цілодобово телефонувати до контакт-центру у разі необхідності.

В «Інтер-Плюс» важливе місце займають соціальні питання та турбота про працівників, надається допомога співробітникам, які її потребують. Олександр Іваненко та Олена Чупиркіна формують мікроклімат в колективі на підставі корпоративної етики, людяності та екологічності, транслюють ці принципи на взаємовідносини зі своїми партнерами та клієнтами.

Страховий клуб_Оберігаємо спокій