legion run

Legion Run відбудеться 22 липня 2017 року у комплексі «X-PARK» (Київ, парк Дружби Народів).

Це п’ятикілометровий, орієнтований на команду, забіг з перешкодами з бруду, вогню, льоду і колючого дроту, який проводиться в різних країнах по всьому світу.

Участь у Legion Run надає можливість учасникам випробувати свої фізичні та психологічні межі, і поділитися епічними моментами з друзями, колегами та сім’єю. Це не гонка і це не змагання проти інших. Це просто чудові веселощі для дорослих!

Кожні 15 хвилин відправляється Легіон (хвиля) у складі 175 осіб. Стартові часи легіонів на 22 липня: 10:00 ; 10:20; 10:40; 11:00; 11:20; 11:40; 12:00.

Олександр Іваненко, Голова Правління СК «Інтер-Плюс» розповів: «Наша компанія має великий досвід страхування під час спортивних змагань та масових заходів, тож ми з радістю відгукнулися на пропозицію організаторів Legion Run щодо співпраці. Маю надію, що багато киян, і не тільки, із задоволенням відвідують цю подію. Цікаво буде не тільки тим, хто планує прийняти участь у Легіоні, але й прийде спостерігати зблизька. До речі, глядачів організатори допускають абсолютно безкоштовно. Чекаємо на феєричні фотографії та відео!»