гермес

Страхова компанія «Інтер-Плюс» стала партнером Клубу бойових єдиноборств «ГЕРМЕС».

 
Основний напрямок діяльності Клубу – рукопашний бій і бойове самбо. Вихованці Клубу – неодноразові переможці численних змагань з таких дисциплін, як: кікбоксинг, рукопашний бій, бойове самбо, ММА, бокс, боротьба, дзюдо, джиу-джицу, панкратіон.
У тренувальний процес включена психологічна підготовка, де розбираються різні бойові, а також життєві ситуації. У літню пору проводяться збори, на яких діти вчаться акробатики, витривалості, долають смуги перешкод, вчаться плавати і багато іншого, що завжди стане в нагоді в житті. Спортсмени Клубу «ГЕРМЕС» на постійній основі беруть участь у змаганнях з різних видів єдиноборств.

СК «Інтер-Плюс» має великий досвід роботи в галузі страхування спортсменів. За словами Олександра Іваненко, Голови Правління компанії: «У будь-якому виді спорту людина самовдосконалюється, підвищує самооцінку, її поважають інші люди, адже вона змогла досягти того, що їм не під силу. Так склалося, що у мене багато знайомих спортсменів, і всі вони зверталися до мене, зіткнувшись з проблемою страхування. Фахівці СК «Інтер-Плюс» детально вивчили це питання і розробили спеціальну програму страхування від нещасних випадків на час змагань».

СК «Інтер-Плюс» виступала партнером таких заходів, як Чемпіонат України з вейкбордингу «Ukraine Open», фестиваль Kozak Challenge, Value Live Event, Чемпіонат України зі стронгмену та ін.