assist

СК «ІНТЕР-ПЛЮС» уклала договір про співпрацю та надання асистанських послуг з врегулювання страхових випадків з ТОВ «Юніверсал Асістанс».

Тепер всі клієнти компанії із страхування автокаско будуть безкоштовно отримувати картку допомоги в дорозі «ІНТЕРПЛЮС assistance».

Власники асистанських карток мають можливість цілодобово телефонувати до контакт-центру у разі виникнення не тільки необхідності послуг евакуатора чи аварійного комісара, а й при потребі уточнення інформації, наприклад, про місцезнаходження готелів, автозаправних станцій. За необхідності, оператори визвуть таксі, нададуть консультації при поломці автомобіля, підкажуть, де придбати запасні частини, знайдуть необхідну інформацію в мережі Internet.

За словами Голови Правління СК «ІНТЕР-ПЛЮС» Олександра Іваненка: «Наша мета – надати клієнтам-автовласникам весь спектр послуг, який їм може стати при нагоді. Сьогодні основу портфелю каско компанії складають преміум-автомобілі, власники яких прагнуть отримати послуги найвищої якості. Тому ми багато уваги приділили вибору професійного партнера щодо питань врегулювання збитків та надання технічної допомоги. Universal Assistance надаватиме цілодобові консультації щодо порядку дій і оформлення документів при ДТП. Також це цілодобова юридична підтримка, навіть консультації лікаря за телефоном. Оператор викличе поліцію, службу порятунку, евакуатор та інші служби, за необхідності. Безкоштовними будуть послуги з заміни колеса, підзарядки акумулятора, аварійного відкриття дверей та багато інших».