Копылов

Свято «Літо – Веселка» для діток із Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с. Копилів на Київщині) було організоване 7 червня 2016 р. представниками СК «Інтер-Плюс», мережі кофейних закладів «Croissant & Coffee» та агентством дитячих свят «Приколка» за сприяння БФ «Благомай». Із Днем захисту дітей присутніх привітали Голова Правління СК «Інтер-Плюс» Олександр Іваненко та головний бухгалтер Олена Тонковид.

Дітям було показано веселу інтерактивну програму про сонячне літо на Гавайських островах, море та веселощі. Кожний із маленьких глядачів дізнався багато нового і цікавого для себе, зумів відтворити звуки екзотичних тварин, брав участь у конкурсах та іграх, які навчили бути більш дружніми та дякувати один одному.

Свято відбувалося на хвилі добрих, позитивних та сонячних емоцій, і не залишило байдужими як дітей, так і дорослих, які також щиро раділи веселощам.

Після забав та ігор маленькі глядачі отримали смачні подарунки, а дитячий будинок – аудіоцентр від СК «Інтер-Плюс», щоб малеча мала можливість цікаво проводити час.