Value Live Event # 1

Value Live Event # 1

У вихідні на території київського X-Park пройшов Value Live Event # 1 – перший захід проекту про головні цінності. Головна мета – навчити українців справлятися зі складнощами і вміти знаходити свій напрямок у житті, екстремальний чи ні, – вибір за учасниками.

 
Юрій Зозуля, засновник найбільшого екстрим-парку України, виступив перед присутніми із майстер-класом на тему: «Тільки шторм приносить ідеальну хвилю життя!»

 
Ірина Тарасова, засновник Value, розповіла: «Цей захід був вкрай корисний тим учасникам, хто на прикладі перемог в спорті і підкорення “хвилі” в екстремальних умовах привнесе отриманий результат у свій бізнес, діяльність і життя! Ми успішно стартували із нашим новим проектом Value Live Event та маємо намір продовжити його вже зовсім скоро, чекайте на наші повідомлення».

 
Гості заходу не тільки насолодилися відпочинком у води, замислилися над філософськими питаннями буття, а й стали свідками (а деякі і учасниками!) нового рекорду України – “Стрибок на вейкборді через найбільшу кількість людей”. Юрій Зозуля поставив офіційний рекорд країни, перелетівши на вейкборді через 23 людини!

За словами Голови Правління СК «ІНТЕР-ПЛЮС» Олександра Іваненка: «Ми прагнемо, щоб наші клієнти були щасливими, а для цього всім нам необхідно пам’ятати про головні цінності життя. Тому ми із задоволенням відгукнулися на пропозицію стати партнерами Value Live Event. Вірю, що всі ми зможемо подолати будь-яку життєву хвилю! А СК «Інтер-Плюс» завжди захистить інтереси своїх застрахованих!»

Учасники Value Live Event # 1 були застраховані в СК «Інтер-Плюс» від нещасних випадків на 1 000 000 гривень!
_________________________________________________________________
Value Live Event – перший в Україні соціальний проект класу преміум, спрямований на вдосконалення культури істинних цінностей в форматі заходів – Live Meetings.