изображение_viber_2020-07-25_17-01-09

21 липня нашій компанії додався рік, тож з цього приводу ми вирушили підкорювати стихію води. Для багатьох з нас вся ця поїздка була викликом, насамперед, самому собі. Вийти із зони комфорту і виявитися в чистому полі біля річки, віч-на-віч з флорою і фауною. Першу годину всі були в «тихому шоці», але після розселення по наметах і смачного шашлику, шок спав. А коли комарики вирушили баїньки, нам вже ніщо не заважало насолоджуватися зоряним небом … в місті такого не побачиш, вся зоряна карта над тобою.

Ми споглядали, як летить комета, і кілька супутників пролетіли повз, усі в своїх турботах. Співробітники почергово показували на небі сузір’я, хто що знав. А потім почався зорепад, тільки й встигали загадувати бажання. Танці біля багаття і відмінне проведення часу в компанії колег – так і закінчився перший вечір.

Вранці всі прокинулися дуже рано і почали ділитися враженнями, як пройшла перша ніч у наметах. Ранковий заплив найсміливіших у вируючій річці, смачний сніданок, приготований на вогнищі, а після підйом на невелику гору, звідки відкривався фантастичний вид на Південний Буг і долину річки. Ми провели на вершині хвилин двадцять, заряджаючись енергією сонця, води і землі. Передати словами ці відчуття неможливо…

Після спуску з гори почалося найцікавіше – сплав річкою на катамаранах. І це був черговий виклик, вже не тільки собі особисто, а й команді в цілому. Адже тільки працюючи згуртовано і разом, вдалося подолати шлях в 16 км до наступного табору. Колектив був розділений на три команди, три незалежних «корабля» вирушили в плавання. Були моменти відчаю і відчуття, що сил більше немає, але хіба ти можеш здатися, коли від тебе залежить вся команда?

За три години почався справжній екстрим – пороги, дрібні ділянки, де доводилося спускатися в воду і дружно штовхати катамаран, головне потім встигнути всім застрибнути назад! На завершення нас чекав дуже вузький каньйон з високими берегами і бурхливої зеленню, в якийсь момент кожен зазначив у себе відчуття, ніби пливе по Амазонці. Саме на цій ділянці нам в нагоді сталися всі навички управління, адже плисти довелося по траєкторії, що нагадує зигзаг. Усі три плавзасоби фінішували з мінімальним розривом у часі.

Мокрі, втомлені, але з посмішками на обличчях – всі раділи! А ввечері відбулася Гала Вечеря, хоровод навколо багаття, слова подяки за цей незабутній корпоратив! І, звичайно ж, танці до глибокої ночі. Дорогою до Києва всі мріяли про гарячу ванну і м’яке ліжко.

З крепатурою в тілі і повним перезавантаженням нервової системи і думок, ми знову готові до роботи. Кожен співробітник СК «Інтер-Плюс» – це алмаз, який відкрив нову грань своїх можливостей в цій поїздці!

До зустрічі в офісі!

изображение_viber_2020-07-25_17-01-42

изображение_viber_2020-07-25_17-01-55

изображение_viber_2020-07-25_19-33-53