музшкола4

З 10 по 12 травня учні та педагоги Лисичанської дитячої музичної школи 2 стали бажаними гостями на Чернігівщині. Це були незабутні три дні, повні яскравих вражень, екскурсій, конкурсних хвилювань і перемог, знайомства з гостинними, добрими, щедрими людьми.
Учні музичної школи стали учасниками унікального проекту, який по-справжньому подружив Луганщину і Чернігівщину.

На своїй фейсбук-сторінці представники школи написали: «Низький уклін і велика подяка всім, хто допоміг здійснити нашу мрію: Лисичанська міська рада, відділ культури Лисичанської міської ради, Чернігівська обласна рада, Семенівська районна рада, Командування сухопутних військ, страхова компанія «Інтер-Плюс».

Початком цього проекту став концерт унікального музиканта, Народного артиста України, лауреата премії ім.Т.Шевченка, кобзаря-лірника Василя Григоровича Нечепи. Разом з ним в школу приїхали керівники органів місцевого самоврядування Чернігівської області Василь Малкович та Юрій Дзюбан. Саме Василь Васильович запросив учнів школи взяти участь в Конкурсі, який вже 8-й рік проводився в м.Семенівка. Довгі переговори, листування, узгодження і, нарешті, таке бажане для рішення: поїздка на Чернігівщину!
Кожен день подорожі був наповнений радісними подіями, новими знайомствами, приємними враженнями і несподіваними сюрпризами.
10 травня учнів музичної школи зустрів старовинний Чернігів і з перших хвилин підкорив своєю незвичайною красою! Старовинні храми, монастирі, доглянуті парки і сквери, пахучі квіткові клумби і кольорово-музичні фонтани. А головне – гостинні, доброзичливі люди!
Тепло і сердечно прийняли делегацію перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, голова Семенівської районної ради Василь Малкович і керуючий справами виконавчого апарату облради Олена Зубок. Згадкою про цю зустріч буде подарований учням прапор Чернігівській області та пам’ятні сувеніри.

музшкола музшкола1 музшкола3