Chupirkina-95-2-700x510Читайте поради Голови Правління СК “Інтер-Плюс” Олени Чупиркіної щодо турботи про здоров’я, медичне страхування та ранню діагностику захворювань. Журнал Chercher la femme.

Як мало уваги ми приділяємо своєму здоров’ю! Рідко хто стежить за своїм харчуванням, руховою активністю і враховує вплив навколишнього середовища. А якщо й приходить розуміння власної вразливості, то не раніше 40-річного кордону. Застосування такого інструменту, як страхування, ми в принципі не розглядаємо, зупиняють або забобони, або попередній негативний особистий досвід когось із знайомих, або недовіра до фінансових інститутів в принципі.

В Європі перший крок, який роблять батьки при появі малюка – це придбання медичного страхового поліса. Витрати на страхування майна, машини або здоров’я європейці сприймають, як ми оплату комунальних послуг. Бізнес-компанії та промислові концерни в обов’язковому порядку страхують своїх співробітників – це входить в соціальний пакет. У нашій країні останні 20 років йдеться про обов’язкове медичне страхування. Але поки на страховому ринку є лише добровільне медичне страхування (ДМС). Страховики успішно розвиваються в цьому напрямку, враховуючи менталітет українських громадян, особливості, рівень охорони здоров’я в цілому.

Лікування раку та інших критичних захворювань, що вимагають дорогих операцій аортокоронарного шунтування, трансплантації органів та ін., – не покривається звичайними полісами добровільного медичного страхування (ДМС), де все обмежується їх первинною діагностикою. Тому страховики розробили програми ризикового страхування від критичних захворювань (СКЗ), за якими оплачується діагностика і лікування тільки певних важких хвороб, якщо діагноз поставлений в період страхування.

Завдяки можливостям іноземних партнерів ось уже кілька років як в Україні з’явилося страхування від критичних захворювань. У програму входить лікування важких захворювань у світових клініках за системою “Все включено”. Найстаріша Асоціація професіоналів у медицині BestDoctors, створена випускниками Гарварду в 1989 році, робить все найкраще доступним у міжнародній медицині.

Chupirkina-95-3Міжнародний поліс організовує і повністю покриває оплату: складання плану лікування і перевірку діагнозу кращими профільними лікарями; надання на вибір трьох клінік; оформлення візи, покупку авіаквитків, оплату готелю для хворого і супроводжуючого; медичні послуги та медикаменти; повторний візит до лікаря після закінчення лікування. Клієнт сплачує страховий платіж і далі вже ні за що не платить. У всіх страхових полісах від критичних і онкологічних захворювань передбачений період очікування, протягом якого поліс не працює. Він потрібен, щоб захистити страхові компанії від шахрайства. В Best Doctors період очікування становить 180 днів при купівлі первинного (нового поліса). При продовженні раніше придбаного поліса період очікування відсутній.

 

Рання діагностика значно підвищує ефективність лікування, дозволяє уникнути важких операцій і скорочує час відновлення. Єдиний спосіб її дотримуватися — вчасно проходити щорічний медогляд (скринінг).

 

Хочеться порекомендувати читачам гармонійно розвиватися та не забувати про своє здоров’я.